Can-Am Maverick Trail 1000 DPS

FACEBOOK: SPÄŤ NA AKTUÁLNU PONUKU

Modelový rok:2018 Zdvihový objem:976 ccm Max. výkon:75,1 HP Prevádzková hmotnosť:618,7 kg Dostupnosť:na predajni

Základné vlastnosti:

POVOLAJTE KAVALÉRIU: MOTORY ROTAX ACE 800 (51 HP) ALEBO 1000 (75 HP) V-TWIN

360 STUPŇOV SILY: MAVERICK TRAIL, ZNÁMY SVOJÍM INOVATÍVNYM A DOBRE REAGUJÚCIM RIADENÍM S DYNAMICKÝM POSILŇOVAČOM (DPS), PONÚKA JAZDCOVI POMOC PRI ĽAHKOM OVLÁDANÍ A PRISPÔSOBUJE SA RÝCHLOSTI VOZIDLA.

PRIPRAVENÝ NA NADČASY: NOVÁ PREVODOVKA CVT SO SYSTÉMOM RÝCHLEJ REAKCIE QUICK RESPONSE SYSTEM T (QRS-T) CVT A VOLITEĽNÝ POHON 2/4 KOLIES S PREDNÝM DIFERENCIÁLOM VISCO-LOK S AUTOMATICKÝM UZAMYKANÍM

VEZMITE DO RÚK OPRATY: NASTAVITEĽNÉ OVLÁDANIE NÁKLONU, VOLANT S HRUBÝM LEMOM A KOMPLEXNÝ MULTIFUNKČNÝ DIGITÁLNY DISPLEJ, TO JE VŠETKO, ČO BUDETE POTREBOVAŤ – V PRÍPADE POTREBY S ELEKTRONICKÝM OVLÁDANÍM ZJAZDU Z KOPCA.

ZAVESENIE KOLIES VYROBENÉ NA MIERU: PREDNÉ ZAVESENIE KOLIES S DVOJITÝMI TROJUHOLNÍKOVÝMI RAMENAMI A ZADNÉ ZAVESENIE KOLIES TTA-T, NAVRHNUTÉ NA JAZDU PO HORSKÝCH TRASÁCH, PONÚKAJÚ SPOLOČNE ZDVIH VPREDU 25,4 CM (10 PALCOV) A 26,7 CM (10,5 PALCA) VZADU.

TELOM A DUCHOM: CELÝ KOKPIT ERGO-LOK JE TVAROVANÝ TAK, ABY VZNIKOL NEVÍDANÝ PRIESTOR PRE PASAŽIEROV A ABY SA VOZIDLO STÁLE DOKÁZALO PRETLAČIŤ STIESNENÝMI CESTIČKAMI A ÚZKYMI CHODNÍKMI.

ZAISTENÝ A NALOŽENÝ: DESAŤ. PRÁVE TOĽKO RÝCHLOUPÍNACÍCH BODOV LINQ JE ZABUDOVANÝCH VO VOZIDLE MAVERICK TRAIL. MÔŽE SA TO ZDAŤ PREHNANÉ, NO MY VIEME, ČO TOTO VOZIDLO TYPU SIDE-BY-SIDE DOKÁŽE – A ŽE BUDETE CHCIEŤ VYUŽIŤ KAŽDÝ JEHO CENTIMETER.

JEDNODUCHO NEZAMENITEĽNÝ: JEHO ŠTÝL A FUNKČNOSŤ SÚ DVE NEODDELITEĽNÉ KATEGÓRIE, CHARAKTERISTICKÝ PODPIS DNA CAN-AM JE VYRYTÝ DO 127 CM (50 PALCOV) ŠIROKÝCH PLÁTIEN. OD 55 W SVETLOMETOV PO ZADNÉ LED SVETLÁ, CEZ ZABUDOVANÝ BEZPEČNOSTNÝ RÁM AŽ PO ÚLOŽNÝ

TVÁROU V TVÁR: MAVERICK TRAIL JE DOBRE VYSTROJENÝ A OBRNENÝ, A TO OD PROFILOVANÉHO OCEĽOVÉHO RÁMU AŽ PO INTEGROVANÝ PREDNÝ OCEĽOVÝ NÁRAZNÍK A LISOVANÉ CELOPLOŠNÉ KLZNÉ DOSKY.

CENA:  16 290,00 €
Možný odpočet DPH: Áno