SEA-DOO SPARK 900 HO 3UP TRIXX – NOVINKA 2018

FACEBOOK: SPÄŤ NA AKTUÁLNU PONUKU

Modelový rok:2018 Zdvihový objem:899 ccm Max. výkon:67,11 kW Dostupnosť:Skladom

Novinka na rok 2018 populárny TRIXX vo verzí 3UP. Teraz sa môžete hrať viac ako kedykoľvek predtým, pretože predvádzanie trikov nebolo nikdy také jednoduché a zábavné a to všetko vďaka exkluzívnej výbave SPARK TRIXX. Toto je bez preháňania to najlepšie a najvzrušujúcejšie nové plavidlo, za ktorým sa všetci otočia.

Balíček TRIXX :

  • Riadidlá s nastaviteľnou výškou Tieto špičkové nastaviteľné, hliníkové riadidlá sú až do 150 mm vyššie ako riadidlá štandardného modelu Sea-Doo SPARK, vďaka čomu máte na výber z niekoľkých pozícií a tým lepšiu možnosť manévrovania a hrania sa s plavidlom. Vďaka tomuto systému sú triky jednoduchšie a každý jazdec vyzerá na vode ako profesionál.
  • Zadné stúpačky – Zahnuté kontaktné povrchy zabezpečujú stabilitu a lepšiu istotu na presúvanie váhy v zadnej časti plavidla a jazdcovi umožňujú aktívne používať nohy na manévrovanie v rôznych pozíciách.
  • Systém VTS (Systém variabilného vyváženia) Prvá a jediná brzda na plavidle, ktorú Pobrežná hliadka USA oceňuje od roku 2009 za zlepšenie bezpečnosti plavidiel. Intuitívny systém iBR umožňuje zastaviť skôr, čo vám dodáva väčší pocit istoty. To všetko jediným stlačením páčky. A spolu s elektronickým spätným chodom umožňuje manévrovateľnosť, vďaka ktorej je pristávanie jednoduchšie. VTS štandardne nastavuje uhol trysky a mení správanie plavidla, čím zlepšuje rovnobežnosť s vodou. VTS s rozšíreným rozsahom má dvakrát taký rozsah ako štandardné VTS, takže nos plavidla SPARK môžete zdvihnúť vysoko do výšky alebo ho ponoriť do vody a poľahky predvádzať rôzne triky

Prečo je Sea-Doo SPARK výnimočným ???

Produktový inžiniery BRP sa rozhodli vyrobiť vodný skúter, určený pre dobrodružstvo na vode v kruhu rodiny a priateľov, ktorý má výnimočné praktické vlastnosti, dostupnú cenu, nevšedný dizajn no hlavne kvalitu. Vďaka týmto vlastnostiam nemá konkurenciu ! Sparka si dokážete sami naložiť/vyložiť z prívesného vozíka priamo na vodu a čo viac dokážete si ho odviezť prakticky na akomkoľvek dostupnom automobile vďaka ľahkej konštrukcií z Exoskeletu. Spotreba je druhou praktickou vlastnosťou, motory ROTAX ACE 900 s výkonom 60 a 90 HP, nie sú smädné po benzíne, ale vystačia si cca 7L/1hodina (v porovnaní s inými vodnými skútrami cca cez 20L/1hod). Poslednou výsosťou Sparka je jeho obstarávacia cena, ktorá sa začína na cene 6250,- eur s dph, za ktoré si nekupujete nejakú lacnú kópiu, ale výrobok BRP ! Ak je niečo čo tento skúter nemá, tak ste to práve Vy…….

Motor Rotax ACE 900

Jednoduchý a rýchly Rotax ACE vodného skútra Sea-Doo Spark s výkonom 90 HP a so spotrebou približne 9 litrov je perfektným hnacím prvkom skútra. Vďaka technológií Advanced Combustion integrovanej v motore je vodný skúter Sea-Doo Spark najúspornejšie plavidlo na trhu, ktoré poskytuje vynikajúci pomer výkonu k hmotnosti.

Inteligentný brzdový a reverzný systém – IBR

S týmto systémom zastavíte o cca 100 stôp skôr ako s modelom bez IBR. Takáto kontrola zlepšuje ovládateľnosť a akčnosť jazdy. Už sa nemusíte sa báť, že to preženiete s odhadom napríklad pri dojazde k brehu.

Exoskelet

Je odľahčený, využíva iba základné konštrukčné diely v prednej časti. Spark je vďaka tomu ľahší, ale krásne tvarovaný do hravého a jedinečného dizajnu, ktorý presne identifikuje tento skúter.

Vyrobený z Polytec-u

Polytec je to odolný recyklovateľný materiál, ktorý je vysoko kompozitný. Obsahuje zmes polypropylénu a sklených vlákien, čo zabezpečuje jeho pevnosť a odolnosť voči tlaku a nízku hmotnosť.

Systém ITC

Systém, ktorý zabezpečuje bezdrôtový prenos informácií z prednej páčky do motora. Je to presnejší a citlivejší spôsob ovládania škrtiacej klapky, čo znamená aj úspornejší a presnejší prenos paliva do motora.

D-SEA-BEL™ System

Kombinaciá premysleného tlmiaceho systému, ktorý zabezpečujú rezonátory a antivibračné komponenty. To je tajomstvo, prečo sú Sea-Doo skútre najtichšie na vode.

Multifunkčné informačné centrum

Spravuje a oznamuje 16 kľučových funkcií: Sport Režim (motor HO)/ režim Touring, kontrola hladiny paliva, otáčiek, rýchlosti, meranie spotreby paliva, počítadlo prevádzkových hodín.

Off-Throttle Assisted Steering (O.T.A.S.™)

Operátor s prídavným účinkom riadenia vo voľnobehu, ktorý zabezpečuje lepšiu manévrovateľnosť.

CENA:  9 760,00 €
Možný odpočet DPH: Áno